گروه صنعتی محب

تلاش ما در گذر زمان

در طی چهل سال سابقه ی تولید گروه محب تلاش کرده‌است٬ تا طیف گسترده ای از مواد پتروشیمی را مورد تحقیق و بررس قرارداده و پروژه های مربوطه را به‌بهربرداری برساند.تا با تعمیین کرد نیاز شرکت‌های داخلی از خارج شدن ارز از کشور جلوگیری کند. همچنین این گروه تلاش بسزایی برای در دست گرفتن بازارهای کشورهای همسایه ٬ خاورمیانه و دیگر کشورها کرده است٬و تاکنون سهم خوبی از این بازارها را بدست اورده است.

تحقیق و توسعه

گروه تحقیق و توسعه ی محب پیوسته در تلاش است تا با بهره گیری از علوم جدید ضمن افزایش کیفیت محصولات خود حداکثر بازده را از واحدهای تولیدی خود داشته باشد.بررسی شرایط تولید رزین های پلی‌استر اشباع، اسید فوماریک و اسید مالییک در دستور کار این گروه قرار دارد.

پیشرفت

گروه صنعتی محب پیشتاز تولید پودر باکالیت و رزین نولاک در ایران می‌باشد. پس از تولید این محصول به تولید پلاستی سایزر‌های p.v.c ٬ نظیر D.O.P,D.B.P,D.I.B.P,D.O.A مشغول گشت. بعد از ان این شرکت علاوه بر ارتقا بخشیدن به محصولات قبلی و مرتفع نمودن نیاز خود به مواد اولیه ی این پلاستی سایزر ها موفق به تولید انیدرید فتالیک گردید.

مولدان صنایع شیمی  یکی از شرکت‌های زیر مجموعه ی محب است هدف اولیه ی تاسیس شرکت مولدان افزایش ظرفیت تولید پلاستی سایزرهای PVC بود که این هدف با بهربرداری از خطوط تولید ماده ی D.O.P در سال ۱۳۸۱ باظرفیت۴۰۰۰۰ تن در سال محقق گردید.

این شرکت جهت بسط و توسعه فعالیت‌های تولیدی  یه عنوان یک واحد میان دستی پتروشیمی تصمیم به راه اندازی  خط تولیدی انیدرید فتالیک نمود که توانست علاوه بر رفع نیاز خود به این ماده نیازهای واحد تولید رزین الکید و رزین پلی‌استر را نیز به این ماده مرتفع سازد و سرانجام به حول‌وقوه ی الهی در سال ۱۳۸۶ این هدف نیز به سرانجام رسید و ازهمان روز نخست صادرات محصول فوق نیز اغاز گردید.

این واحد که واقع در ۱۵ کیلومتری شهر قم است با ظرفیت اسمی ۳۰۰۰۰تن انیدرید فتالیک اولین و بزرگترین تولید کننده ی انیدرید فتالیک در بخش خصوصی در کشور است. همچنین تطابق کیفت این ماده با استاندارد های جهانی توانسته است سهمی از بازارهای شیمیایی در منطقه را به خود اختصاص بدهد.

به زودی!

...

به زودی!

commingsoon_fa200x200

محب پلیمر

برو به mpq.ir

mpq.ir

mohebpolymer_little

محب بسپار

برو به mohebbaspar.com

mohebbaspar.com

mohebbaspar_little

محب باکلیت

برو به mohebbaklit.com

mohebbaklit.com

mohebbaklit-little200x200

روانگرد گرمسار

برو به ravangard.com

ravangard.com

ravangard-little200x200

مشتریان ما در سراسر دنیا

محصولات ما

محصولات ما شامل پلاستي سايزرهاي پي.وي.سي، مواد اوليه انها(انيدريد فتاليك ) و پلاستيك هاي مهندسي است.

اخبار ما

  • news1

حضور مولدان صنایع شیمی در شانزدهمین نمایشگاه رنگ و رزین و کامپوزیت

دسامبر 9th, 2015|دیدگاه‌ها خاموش

گروه محب درغالب شرکت مولدان صنایع‌شیمی در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی رنگ و رزین و […]

  • news2

کولرهای هوایی

ژوئن 22nd, 2015|دیدگاه‌ها خاموش

گروه محب بعد از تحقیق و بررسی موفق شد تا در فرایند سرد سازی […]